Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady je pár našich zvířecích kamarádů, ještě nemáme fretčí kamarády :-( ale věříme, že se s nějakou fretečkou seznámíme :-)

ObrazekTak tohle je Peggy, narodila se 22. 12. 2006. My by jsme o ní řekli že je to ještě takový štěně. Před námi se pořád předvádí, někdy kolem nás běhá jak splašená, jindy se nám chlubí se svými hračkami. To pak chodí po celé zahradě a sbírá vše co se dá, od hraček až po klacky a nanese si je na místo kousek od nás, kde nás vyhlíží a ukazuje kolik má hraček. My fretky to moc nechápeme proč to dělá, a nic si s toho neděláme, protože její hračky se nám stejně moc nelíbí, líbí se nám více Peggy a to obzlášť její packy, do kterých se občas zakousnem. Ale naše panička nás k ní moc nepouští, protože má strach, aby nám neublížila třeba packami. S Peggy chodíme občas i na procházky, ale ona se má líp, protože chodí na volno a my musíme být na vodítku, ale za to musí poslouchat. My Peggy někdy pěkně zlobíme, ale ona zase provokuje tím, jak kolem nás chodí a promenáduje se jako modelka.

ObrazekBart se narodil 11. 11. 2007. Je to ještě štěně. Panička ta ho chválí, že už umí dát pacičku a sednou si hezky. My to sice neumíme, ale za to umíme nádherně panáčkovat. S Bartem se teprve pomalu seznamujeme. Jenomže já Stefi jsem ho kousla do čumáčku, a to se mu vůbec nelíbilo. Tak nás vždycky pozoruje, a nebo na nás štěká a vyzívá nás ke hře. My by jsme si s ním chtěli strašně hrát na hryzanou, ale panička má strach, aby nám něco neudělal. Často ho pozorujeme, jak s Peggy spolu pořád vymýšlí nějaké blbosti. Kolikrát se tak honí, že nedávají ani pozor na to kam šlapou. To my pak začneme honit i je když kolem nás proběhnou.

ObrazekZrzek má dva roky. O něm si myslíme, že je to komediant. Někdy na nás číhá jakoby nás chtěl ulovit, ale jakmile se k nám přiblíží, tak my jdem po něm. A to pak máte vidět jak letí pryč. A pak může začít zase od znovu s číháním. Asi si o nás myslí že jsme myšky.. ale trochu přerostlé že? :-) To my spíš ulovíme jej, když už se mu to podaří přijít k nám tak nenápadně, že si ho všimnem, když je skoro u nás. No ale poslední dobou nás trochu ignoruje :-( to bude nejspíš tím, že začlo jaro a už si všímá jiných krasavic.. no my mu pak dáme co proto :-)


Teda všichni naši kamarádi jsou tak zlatííí :-D

ObrazekTak tohle byl Arny. Byl to pes s velkým charakterem. Měl 4 roky, byl to ještě mladý pejsek, ale postihla ho hrozná nemoc, s kterou se nedalo bojovat a to je rakovina. :´( Páničci mu chtěli ušetřit jeho trápení a tak 5. prosince 2007 odešel do psího nebe. My si už ho moc nepamatujeme,protože jsme fretky a my to tak nevnímáme. Ale víme, že naše panička byla mooc moooc smutná. Chtěli jsme ji rozveselit nějakou lumpárnou, ale to se nám moc nedařilo. Arny si nás nevšímal, protože panička nám řekla, že měla Freddyho a on ho tak vyškolil, že s k nám nepříblížil, ale když jsme byli malinkaté, tak nás olizoval a očuchával. Taky se nám podařilo ho parkrát kousnout do tlapky a držet.. to se Arny nehl z místa, asi se bál, že by nám něco udělal, kdyby se pohl, to pak panička nás musela od něj oddělávat zatím co my jsme si to užívali.

A nemyslete si my nejsme tak kousavé fretky :-) jen se tím kousáním seznamujem :-) tak kdo se chce seznámit? :-D

Tak a ještě pár fotek :-)
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek